Seminář vystavování a handlingu

21.02.2017 12:26

Jako každý rok i leto s knám zavítala skvělá handlerka a úspěšný vystavovatelka Kamila Vojtíšková, aby nás zasvětila do tajů výstav a především výstavního úspěchu. Seminář probíhal v hale na Výstavišti a začal v 11 hodin teoretickou přednáškou o typech výstav, výstavních titulech, třídách a mnoha dalších důležitých věcech. Následovalo individuální posouzení každého pejska a práce psovoda. Účastníci se dozvěděli, jak se svým psem správně pracovat a jak se posouvat dál. Následně se vše zopakovalo také ve skupině, kde se navíc účastníci prostřídali v rolích trenérů a mohli si zkusit, jak vše vypadá "z druhé strany". Nakonec jsme si zkusili připravit závěrečné soutěže a zabojovali o medaili.

Kamila je skvělá trenérka s citem pro psy a umí každého povzbudit a nasměrovat tím správným směrem. Pevně doufám, že se k nám ještě mockrát vrátí, protože její semináře jsou jedinečné.

Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam České Budějovice
778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.
sarka@ozzoteam.cz