Na vodítku bez tahání!

25.02.2020 10:00

Zatuhlá šíje, zablokovaný krk, vyhřezlá ploténka. Zažili jste to někdy? Nic příjemného. A teď si představte, kam asi může vést takové tahání na vodítku u vašeho psa?

O to hůře, že jen těžko poznáte zablokovaný krk, bolest hlavy, či jiné potíže s tím spojené. Pes vám to neřekne. Proto je prevence tak důležitá. Nedělejte to jen pro sebe, dělejte to pro něj. Jeho zdraví je vaše odpovědnost.

Abych vám s tréninkem klidné chůze na vodítku pomohla, připravila jsem online kurz Na vodítku bez tahání!, díky kterému zažijete pohodlné a zdravé procházky. Představím vám jednoduchý a funkční systém bez trhání vodítkem či jiných averzivních metod. Navíc se pes bude učit vás následovat na prověšeném vodítku tak, aby to stejně zvládl i na volno. Metodika vychází z práce Turid Rugaas.

Kurz začne v úterý 25. února a v průběhu prvního měsíce zveřejním v uzavřené facebookové skupině ve čtyřech blocích všechny texty a videa. Následně budete mít ještě druhý měsíc možnost se mnou ve skupině vše konzultovat. Pokud byste se chtěli účastnit i bez facebookového profilu, budu Vám veškeré materiály zasílat na email a jeho prostřednictvím mi pak budete moci pokládat své dotazy. Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu. Kurz končí 30. dubna.

Součástí kurzu je více než 15 různých cvičení a teoretických článků, které Vám pomohou pochopit celou problematiku tahání, kde a jak vzniká, kdy ho nevědomky podporujeme a jak efektivně toto chování odstranit.

Kdy: 25. února  - 30. dubna 2020

Cena: 800Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Přihlášení je závazné až po připsání částky na účet.

 

Přihlášení na kurz Na vodítku bez tahání!

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam České Budějovice
778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.
sarka@ozzoteam.cz