Letní škola přivolání 2019 - znova v létě 2020

05.06.2019 10:00

Dovolte mi pozvat Vás na již pátý ročník internetového kurzu Letní škola přivolání. Více jak čtyřměsíčního kurzu nabitého informacemi a cvičeními pro zlepšení motivace, pozornosti i celkové ovladatelnosti. Zaměříme se v něm na přivolání v jednoduchých i složitých podmínkách včetně práce v blízkosti zvěře či jiných velkých lákadel. A tentokrát bude součástí kurzu také učení klidné chůze na vodítku.

Celý kurz začne 5. června a potrvá do 16. října. V průběhu prvních třech měsíců zveřejním ve čtyřech blocích více jak 30 článků a cvičebních videí, které Vás provedou celým tréninkem od základů přivolání a motivačních cvičení po řešení obtížných situací a trénink toho nejnáročnějšího. Pak budete mít čas do poloviny října si vše projít a potrénovat.

Veškeré tréninky budou vedeny tak, aby psy co nejvíce bavily, byly pro ně srozumitelné a jednoduché. Články Vás provedou zásadami dobrého tréninku a pomohou vám zlepšit a zefektivnit práci s vaším psem. Kurz je vhodný pro jakékoliv psy bez rozdílu věku, tvaru či velikostí.

Co budete potřebovat:

Připojení na internet. Vše bude probíhat prostřednictvím internetu, aby pro Vás byly informace co nejdostupnější. Pokud ale budete během kurzu nějakou dobu bez připojení k internetu, o nic nepřijdete. Veškeré zveřejněné informace budou dostupné do konce kurzu a budete tak mít dostatek času si vše dostudovat.

Možnost natáčet videa. Ať už na kameru, fotoaparát nebo mobilní telefon. Není potřeba žádná super technika. Já sama nejraději natáčím na fotoaprát položený na pařezu, židli a podobně. Během kurzu budete moci zveřejňovat svá vlastní videa z výcviku, budeme o nich diskutovat, upozorním Vás na případné chyby a podobně. Pokud ale nebudete chtít svá videa vystavit, není to povinné. Je to ale nejlepší způsob, jak z kurzu vytěžit maximum. Diskuze se bude odehrávat v uzavřené facebookové skupině, do níž budou mít přístup pouze účastníci kurzu. Má zpětná vazba Vám bude k dispozici po celou dobu konání kurzu. Po jejím skončení pak můžete kdykoliv využít možnost emailových či telefonických konzultací zcela zdarma.

Snahu pracovat se svým psem a užít si společnou zábavu.

Kdy: 5.6. - 16.10.2019

Cena: 1200Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Přihláška: pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže na stránce. Přihláška je závazná až po připsání částky na účet.

500Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Více zde: https://www.ozzoteam.cz/news/na-voditku-bez-tahani/
500Kč splatná na účet 2000374466/2010. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo uvedené v přihlášce. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde: Obchodní podmínky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na  mě na emailu sarka@ozzoteam.cz či telefonu 778 222 100.

Více zde: https://www.ozzoteam.cz/news/na-voditku-bez-tahani/

Přihlášení na Letní školu přivolání 2019

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Výcvik psů Ozzoteam České Budějovice
778 222 100
Pokud se mi nebudete moci dovolat, není to proto, že bych s vámi nechtěla mluvit, pouze mám doma špatný signál. Zkuste to prosím znovu nebo napište sms či email.
sarka@ozzoteam.cz